Apie mus

Mūsų istorija

Mūsų įmonės istorija prasidėjo 2004 metais kartu su norvegų įmone Hofseth, kartu siekiant paruošti geriausią Atlantinę lašišą rinkoje. Tai kilo iš meilės šviežiai ir itin kokybiškai žuviai, bei įkvėpimo iš tyros ir turtingos Norvegijos gamtos. Fjord Sales ankstyvaisiais metais stipriai buvo įsitraukusi į didesnio masto pardavimus Europoje ir tik vėliau pradėjome po truputėli tiekti produktus į mūsų, Lietuvos, rinką. Mūsų siekiamybė buvo supažindinti rinką su itin aukštos kokybės produktais ir šviesti vartotojus apie naudą šaldytos žuvies produkcijos mūsų rinkoje.
Dabar mūsų parduotuvėse galima rasti ir daugiau produktų negu raudonosios norvegiškosios žuvies. Nuolatos ieškome išskirtinių produktų kurie būtų geresni negu jau turimi produktai mūsų rinkoje.
Fjord Sales – tai dviejų šeimų verslas į kurį įdedama visa širdis ir geriausi norai pateikti produktus tik aukščiausios ir geriausios kokybės.
Atsivežame tik geriausius produktus, tai ką mėgstame ir vartojame patys.
Kokybė, tvarumas ir patogumas vartotojui tai yra trys mūsų pagrindiniai kriterijai į
ką mes visuomet atsižvelgiame.

Fjord Sales logotipo reikšmė

Mūsų logotipo Vikingų laivas atspindi mūsų Skandinavišką dvasią tvariems ir sveikiems produktams randamiems Norvegijos vandenyse. 

Kaip vikingų pirkliai ieškojo unikaliausių ir brangiausių produktų savo žmonėms, mes jausdamiesi kaip modernūs jūrų pirkliai pristatome jums tik šviežiausias ir vertingiausias vandenynų gėrybes.

 

Susipažinkite su produktų iš arčiau:

Jose gourmet

SARDINIŲ PAŠTETAS

Šis paštetas pagamintas iš Atlanto ir Viduržemio jūrų sardinių. Alyvuogių aliejus, pomidorai, actas bei aromatingieji pipirai susivienija į harmoningą skonių pasaulį. Kartais tiek tereikia, kad pajusti skonių malonumą.

Daugiau apie produktą

JOSE GOURMET

TUNO PAŠTETAS

Šis tunas sužvejotas Atlanto ir Ramiojo vandenynuose, niekada nepraradęs savo savybių ir pradinio šviežumo. Alyvuogių aliejus, pomidorai ir tunas susivienija šiame recepte, kad sukurti mėsingą ir sultingą užtepėlę.

Daugiau apie produktą

Jose Gourmet konservų linija

Jose Gourmet - Aukščiausios kokybės, rankų darbo, Portugališki konservai