Grąžinimas ir keitimai

Netinkamos kokybės ne greitai gendančių prekių ar kokybiškų prekių, kurių Pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis 2001 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis, Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Jei Pirkėjas nėra patenkintas pristatytų greitai gendančių prekių kokybe, o tokiomis prekėmis laikomi maisto produktai ir gėrimai, kurių galiojimo terminas yra trumpas, įskaitant ir tuos produktus, kurie turi būti laikomi šaldytuve pagal gamintojo nustatytą temperatūrinį režimą, į Pardavėją privalo kreiptis ne vėliau, kaip per 72 valandas nuo prekių pristatymo el. paštu: info@fjord.lt arba telefonu: +370 (646) 03273. Pirkėjas pateikdamas pretenziją, dėl nekokybiškų prekių, kartu privalo pateikti ir gautos nekokybiškos prekės nuotrauką.


Jei Pirkėjas kreipiasi vėliau nei nurodytas terminas ir/ar nepateikia prekės nuotraukos, Pardavėjas neįsipareigoja Pirkėjo skundo spręsti Pirkėjo naudai.

FJORD SALES neatsako už tai, kad e-parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių ar kitų nuo Fjord Sales nepriklausančių techninių priežasčių, taip pat atsižvelgiant į protingai galimus išvaizdos neatitikimus.

Išsamiau produktų grąžinimo ir keitimo sąlygos aprašytos "Bendrosios taisyklės"

  Susipažinkite su produktų iš arčiau:

  Jose gourmet

  SARDINIŲ PAŠTETAS

  Šis paštetas pagamintas iš Atlanto ir Viduržemio jūrų sardinių. Alyvuogių aliejus, pomidorai, actas bei aromatingieji pipirai susivienija į harmoningą skonių pasaulį. Kartais tiek tereikia, kad pajusti skonių malonumą.

  Daugiau apie produktą

  JOSE GOURMET

  TUNO PAŠTETAS

  Šis tunas sužvejotas Atlanto ir Ramiojo vandenynuose, niekada nepraradęs savo savybių ir pradinio šviežumo. Alyvuogių aliejus, pomidorai ir tunas susivienija šiame recepte, kad sukurti mėsingą ir sultingą užtepėlę.

  Daugiau apie produktą

  Jose Gourmet konservų linija

  Jose Gourmet - Aukščiausios kokybės, rankų darbo, Portugališki konservai